KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15837240
nr 1583 7240
Etsning
Sri Rathsman, handkolorerad, komposition. Signerad, epreuve dártist. Bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:48:19
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)